بهمن مختاری

بهمن مختاری

کارشناس ارشد روانشناسی

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی
تهران

درباره‌ی پزشک

عضو انجمن روانشناسی ایران

عضو انجمن روانشناسی آمریکا

 

کد نظام پزشکی

4421

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب امیرآباد

آدرس:

تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از فاطمی، ساختمان پزشکان امیرآباد، واحد 5

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • سلامت
  • ارتش
  • سایر اقشار
  • روستاییان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران بهمن مختاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت بهمن مختاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهمن مختاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد بهمن مختاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت بهمن مختاری چقدر است؟
هزینه ویزیت بهمن مختاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل بهمن مختاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب بهمن مختاری کجا است؟
دکتربهمن مختاری مطب امیرآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب بهمن مختاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا بهمن مختاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن مختاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
بهمن مختاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهمن مختاری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد بهمن مختاری چه زمانی است؟
دکتر بهمن مختاری از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل بهمن مختاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از بهمن مختاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به بهمن مختاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی بهمن مختاری 0 از 5 است.

درباره بهمن مختاریدکتربهمن مختاری bahman mokhtari از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب بهمن مختاری در تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از فاطمی، ساختمان پزشکان امیرآباد، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب بهمن مختاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09123167183 , 02188957229 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام بهمن مختاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی بهمن مختاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط بهمن مختاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از بهمن مختاری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد بهمن مختاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.