دکتر داود محمد شاهی

دکتر داود محمد شاهی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

کرج

کد نظام پزشکی

67011
%82
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص جراحی آندوسکوپی کلیه و مجاری ادراری

اندویورولوژی، لاپاراسکوپی، پروستات

ناتوانی جنسی، ناباروری زوجین

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ابتدای پل زیرگذر، برج شاه کرم، طبقه 6، واحد 601

تلفن:02632269637

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داود محمد شاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داود محمد شاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%82
13 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

متین
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پیشنهاد نمیکنم. هزینه کردم و نتیجه نگرفتم.

مصور
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص غلط

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فوق العاده ای هستن منو امروز عمل کردن الانم تو روند درمان هستم پیشنهاد میکنم حتما از تجربیاتشون استفاده کنید.

هاشم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی بودند.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اصلا از بر خوردشون خوشم نیومد جواب هیچ سوالی رو نمیدن.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر داود محمد شاهیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داود محمد شاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داود محمد شاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داود محمد شاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داود محمد شاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت داود محمد شاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داود محمد شاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داود محمد شاهی کجا است؟
دکتر داود محمد شاهی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر داود محمد شاهی را ببینید.
+
آیا دکتر داود محمد شاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داود محمد شاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داود محمد شاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داود محمد شاهی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داود محمد شاهی چه زمانی است؟
دکتر داود محمد شاهی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داود محمد شاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داود محمد شاهی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر داود محمد شاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داود محمد شاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر داود محمد شاهیدکتر داود محمد شاهی dr davod mohammad shahi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر داود محمد شاهی در کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ابتدای پل زیرگذر، برج شاه کرم، طبقه 6، واحد 601 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داود محمد شاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632269637 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داود محمد شاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داود محمد شاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داود محمد شاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داود محمد شاهی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داود محمد شاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.