دکتر حمیدرضا ایزدی

دکتر حمیدرضا ایزدی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

110152
%89
پیشنهاد(از 26 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان قدوسی غربی

آدرس:

شیراز، بلوار قدوسی غربی، نبش کوچه 13 ، ساختمان داروخانه شیلیان طبقه5

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا ایزدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا ایزدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 26 کاربر)

%89
23 کاربر از 26 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پیشنهاد می کنم البته تحت درمان...

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون بی نظیر ترین مهربونترین و با حوصله ترین پزشک مغز و اعصاب در شیراز هستن هرکس رفته پیش ایشون جواب گرفته خدا خیرتون بده هم خودشون هم همسرشان خانم دکتر کواری با اخلاق ترین و مهربانترین پزشکان هستن که از نظر علمی هم سطح بالایی دارن من ام اس داشتم و فقط ایشون تشخیص دادن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر باتجربه و پرحوصله ای هستن.کاملا برای مریضها وقت میزارن.تشخیص خوبی دارند.

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی و صبور

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوب خوش رو و پر از اطلاعات دکتری هستند، روند درمان من رو تا الان خیلی خوب کنترل و خوب کردن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیدرضا ایزدی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا ایزدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا ایزدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا ایزدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا ایزدی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا ایزدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا ایزدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا ایزدی کجا است؟
دکتر حمیدرضا ایزدی 1 مطب در مطب خیابان قدوسی غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا ایزدی را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا ایزدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا ایزدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا ایزدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا ایزدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا ایزدی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا ایزدی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا ایزدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا ایزدی چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر حمیدرضا ایزدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا ایزدی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا ایزدیدکتر حمیدرضا ایزدی dr hamidreza izadi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر حمیدرضا ایزدی در شیراز، بلوار قدوسی غربی، نبش کوچه 13 ، ساختمان داروخانه شیلیان طبقه5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا ایزدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09178356328-07136303882 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا ایزدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا ایزدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا ایزدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا ایزدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا ایزدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.