%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص داخلی-عفونی (بیماری های تبدار)

بورد تخصصی ناسیونال

درمان زخم های دیابت، عروقی، جراحی، سوختگی و بستر

کد نظام پزشکی

56016

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، بلوار طالقانی شمالی، بالاتر از پوشاک خانواده، کوچه نسیم، ساختمان پزشکان زرین، طبقه 2، واحد 5

تلفن:02632263694

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسماعیل زینعلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسماعیل زینعلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
ملاحظات

تمامی مراجعین بسته به شرایط مطب معطلی دارند.

دکتر اسماعیل زینعلی
دکتر اسماعیل زینعلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسماعیل زینعلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسماعیل زینعلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسماعیل زینعلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسماعیل زینعلی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسماعیل زینعلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل زینعلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسماعیل زینعلی کجا است؟
دکتراسماعیل زینعلی مطب طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اسماعیل زینعلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اسماعیل زینعلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل زینعلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسماعیل زینعلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسماعیل زینعلی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسماعیل زینعلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اسماعیل زینعلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل زینعلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسماعیل زینعلی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر اسماعیل زینعلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسماعیل زینعلی 5 از 5 است.

درباره دکتر اسماعیل زینعلیدکتراسماعیل زینعلی dr esmaeil zeinali از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری کرج هستند. مطب دکتر اسماعیل زینعلی در کرج، بلوار طالقانی شمالی، بالاتر از پوشاک خانواده، کوچه نسیم، ساختمان پزشکان زرین، طبقه 2، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسماعیل زینعلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632263694 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسماعیل زینعلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسماعیل زینعلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسماعیل زینعلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسماعیل زینعلی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسماعیل زینعلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.