دکتر شکوه شاهمرادی

دکتر شکوه شاهمرادی

تخصص جراحی عمومی

کرج

کد نظام پزشکی

93645
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شکوه شاهمرادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شکوه شاهمرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر با حوصله ای بودن خوش برخورد و درمانشون عالی بود بعد از دوروز مراجعه با راهکار ایشون ۷۰ درصد بهتر شدم

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی صبور و با حوصله معاینه کردندو توضیح دادن،در کل پزشک با سواد و با اطلاعاتی هستن

فریده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار با تجربه و حرفه ای بود و مهربان و خوش برخورد

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر حاذقی هستند

پانیذ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیاردکتر صبور باتجربه ودقیق ومهربان وخیلی باشخصیتو واز نظر تشخیص بیماری بسیار دقیق کلا وقتی ازمطب اومدم بیرون احساس کردم هیچ بیماری ندارم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شکوه شاهمرادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شکوه شاهمرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شکوه شاهمرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شکوه شاهمرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شکوه شاهمرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت شکوه شاهمرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شکوه شاهمرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شکوه شاهمرادی کجا است؟
دکتر شکوه شاهمرادی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شکوه شاهمرادی را ببینید.
+
آیا دکتر شکوه شاهمرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شکوه شاهمرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شکوه شاهمرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شکوه شاهمرادی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شکوه شاهمرادی چه زمانی است؟
دکتر شکوه شاهمرادی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شکوه شاهمرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شکوه شاهمرادی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر شکوه شاهمرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شکوه شاهمرادی 5 از 5 است.

درباره دکتر شکوه شاهمرادیدکتر شکوه شاهمرادی dr shokoh shahmoradi از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرج هستند. مطب دکتر شکوه شاهمرادی در کرج، چهارراه طالقانی، خیابان گلها، ساختمان بنای ماندگار، واحد 303 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شکوه شاهمرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09382077568 , 02632264801 , 02632264564 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شکوه شاهمرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شکوه شاهمرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شکوه شاهمرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شکوه شاهمرادی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شکوه شاهمرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.