دکتر مسعود احمدیان

دکتر مسعود احمدیان

تخصص داخلی

کرج

کد نظام پزشکی

31769
%96
پیشنهاد(از 82 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، روبروی بانک کشاورزی، نرسیده به پارکینگ طبقاتی، ساختمان ولیعصر طبقه اول، واحد 1

تلفن:02632212124

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت
 • بانک صادرات
 • نیروهای مسلح
 • ایران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود احمدیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود احمدیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 82 کاربر)

%96
78 کاربر از 82 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  20 نفر
 • 15-45 دقیقه
  36 نفر
 • 45-90 دقیقه
  19 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خیلی بااخلاقی هستند تو کارشون فوق العاده دقت میکنند و سعی میکنن دارو زیاد ننویسن واقعا برای مریض وقت میذارن ..من ازطریق گوگل با ایشون آشنا شدم جلسه ی اول خودم رفتم ولی خیلی از کارشون راضی بودم الان همسرم و دو تا بچهامم پیش ایشون میرن.

نادیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک عالی وخوبی هستن.

سید رحیم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب هستند.

حمید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی هستند.

بهرام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر احمدیان واقعا عالی هستند هیچ وقت تکرار نمیشوند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسعود احمدیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود احمدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود احمدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود احمدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود احمدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود احمدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود احمدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود احمدیان کجا است؟
دکتر مسعود احمدیان 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود احمدیان را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود احمدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود احمدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود احمدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود احمدیان متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود احمدیان چه زمانی است؟
دکتر مسعود احمدیان از روز چهارشنبه 26 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود احمدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود احمدیان چقدر است؟
تا کنون 82 نفر به دکتر مسعود احمدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود احمدیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود احمدیاندکتر مسعود احمدیان dr masoud ahmadian از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر مسعود احمدیان در کرج، چهارراه طالقانی، روبروی بانک کشاورزی، نرسیده به پارکینگ طبقاتی، ساختمان ولیعصر طبقه اول، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود احمدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632212124 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود احمدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود احمدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود احمدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود احمدیان متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود احمدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.