دکتر سید محمد موسوی

دکتر سید محمد موسوی

تخصص گوش، حلق و بینی

اهواز

کد نظام پزشکی

27132
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان غربی، نبش خرداد، مجتمع ابوعلی سینا، طبقه هشتم، واحد یک

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد موسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

خدیجه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام خدمت دوستان از نظر من دکتر خیلی خیلی باتجربه ای هستند.

مژده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من سالهاست که گوشم صدا می‌دهد و چندین جا به من گفتن که شیپور استاش از کار افتاده هیچ درمانی ندارید.. اما با ویزیت شدن توسط آقای دکتر موسوی مشخص شد از عفونت ادراری و سینوزیت هستن واقعاااا انسانی مهربان و شریف هستن و یه استاد به تمام معنا هستندانشاالله خداوند عمری طولانی و سلامتی به ایشان عطا کند.

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

جناب دکتر موسوی بسیار حاذق و ماهر و با اخلاق می باشند بنده برای مشکل پولیپ بینی خدمتشون رفتم که نسخه پزشک قبلی را که نوشته بود پولیپ دارم را بهشون نشان دادم که با روی باز و توضیح مفصل اعلام کردند که بنده فقط آلرژی دارم و پولیپ ندارم و آلرژی باعث تحریک بینی و تورم زائده های آن می شود و گفتند بنده به راحتی می توانم شما را جراجی کنم اما این پول حرام است و دوباره در صورت عمل،زائده مذکور دوباره عود کرده و بر می گردد. لذا از چنین دکتر حاذق و با ایمانی کمال تقدیر و تشکر را دارم و برایشان سلامتی و بهترینها را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

نادیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر باتجربه وخیلی مهربونم بودن.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمد موسویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد موسوی کجا است؟
دکتر سید محمد موسوی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمد موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد موسوی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد موسوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد موسوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد موسوی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سید محمد موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد موسوی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد موسویدکتر سید محمد موسوی dr seyyed mohammad moosavi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اهواز هستند. مطب دکتر سید محمد موسوی در اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان غربی، نبش خرداد، مجتمع ابوعلی سینا، طبقه هشتم، واحد یک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09169157500 , 06132221161 , 06133368572 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد موسوی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.