دکتر ندا اجتهادی

دکتر ندا اجتهادی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

64103
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ندا اجتهادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا اجتهادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بهناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر خیلی خوب هستند. من الان ۱۵ سال هست که پیششون میرم . عالین...

پروانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیاررر با تجربه.مهربان و با حوصله.تشخیص بسیاررر درست و دقیق. به تمام سوالاتت پاسخ میدهند.خیلی خیلی ماهر در تخصصشون.عالین من به همه پیشنهاد میدم.

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده باسواد و باحوصله هستن

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار از خانم دکتر عزیزممنونم که معاینات خود را با آرامش انجام داد وتوضیحات کاملی درمورد نحوه درمان گفتند خیلی خوشحال شدم از دیدن مجدد دکتر بعد از مدت ها چون برای پسرم پیش ایشون می رفتم وایشون مرا سرارین کردن والان پسرم ۱۵ ساله است همون موقع هم خیلی از ایشون راضی بودم چون بعد از زایمان مشکلی نداشتم سپاسگزارم از زحماتتون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ندا اجتهادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا اجتهادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا اجتهادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا اجتهادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا اجتهادی چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا اجتهادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا اجتهادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا اجتهادی کجا است؟
دکتر ندا اجتهادی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ندا اجتهادی را ببینید.
+
آیا دکتر ندا اجتهادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا اجتهادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا اجتهادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا اجتهادی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا اجتهادی چه زمانی است؟
دکتر ندا اجتهادی از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا اجتهادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا اجتهادی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر ندا اجتهادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا اجتهادی 5 از 5 است.

درباره دکتر ندا اجتهادیدکتر ندا اجتهادی dr neda ejtehadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر ندا اجتهادی در کرج، چهارراه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، ابتدای بلوار ماهان، کوچه ی آموزش و پرورش (پشت پوشاک سالیان)، ساختمان پزشکان ماهان، طبقه 4، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا اجتهادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634475673 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا اجتهادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا اجتهادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا اجتهادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا اجتهادی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا اجتهادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.