%92
پیشنهاد(از 37 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی اورولوژی

کلیه و مجاری ادراری، عفونت هاو سنگ های کلیوی، اشکالات مادرزادی ادراری، پروستات، اختلالات جنسی و ناباروری باروری، اختلالات 

جنسی، سنگ شکنی کلیه، پروستات

در مطب فقط ویزیت انجام میشود

همکاری با بیمارستان البرز کرج ،بیمارستان قائم  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان دکتر بهشتی، نرسیده به چهارراه طالقانی، جنب یادگاری و البسکو، ساختمان پزشکان شماره 1، واحد10

تلفن:02632264660

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • بانک مرکزی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهاب پیروی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهاب پیروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 37 کاربر)

%92
34 کاربر از 37 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  22 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر با تجربه و خوش اخلاقی هستند. به فکر منافع مالیشون هم نیستند و برای جراحی بیماران سنگ تمام میزارن.

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار خوب و خوش برخوردی بودند و تشخیص دقیق دادند. با چند تا دارو مشکلم حل شد

ارسلان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی تند ویزیت کردند ، سوالات منو کامل جواب ندادند............

رحمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام من سه جلسه رفتم پیش دکتر ولی جواب نگرفتم با اینکه آزمایشی که دادم هم خوب بود، ولی مشکلم حل نشد تا وقتی که دارو مصرف میکردم خوب بود ولی دارو که تموم میشد مشکلم به حالت اول بر میگشت

غلامرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام، ممنون از سعه صدر و معاینه تخصصی ایشان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهاب پیرویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهاب پیروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب پیروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهاب پیروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهاب پیروی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب پیروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب پیروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهاب پیروی کجا است؟
دکتر شهاب پیروی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهاب پیروی را ببینید.
+
آیا دکتر شهاب پیروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب پیروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهاب پیروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب پیروی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهاب پیروی چه زمانی است؟
دکتر شهاب پیروی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب پیروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهاب پیروی چقدر است؟
تا کنون 37 نفر به دکتر شهاب پیروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهاب پیروی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهاب پیرویدکتر شهاب پیروی dr shahab peyravi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر شهاب پیروی در کرج، خیابان دکتر بهشتی، نرسیده به چهارراه طالقانی، جنب یادگاری و البسکو، ساختمان پزشکان شماره 1، واحد10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهاب پیروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632264660 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهاب پیروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهاب پیروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهاب پیروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهاب پیروی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهاب پیروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.