دکتر محمد فرامرزی

دکتر محمد فرامرزی

تخصص قلب و عروق

اهواز

کد نظام پزشکی

84972
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

اکوکاردیوگرافی، آنژیوگرافی، نوار قلب EKG، تست ورزش، هولتر ریتم، هولتر فشار خون

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 12 غربی، مجتمع سپید، طبقه6، واحد 601

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد فرامرزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد فرامرزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بانو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوب ومهربون وکاربلد هستن واقعا عالی وصبور وخوش برخورد

نیلوفر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده عالی و دقیق تسلط کامل دارن به کارشون چندین ساله خانواده ما زیر نظر ایشون هستن دستشون شفاست شفای همه ی بیمارا الهی آمین

ملیکا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق‌العاده سایت مثبت است

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد فرامرزیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد فرامرزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد فرامرزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد فرامرزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد فرامرزی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد فرامرزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرامرزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد فرامرزی کجا است؟
دکتر محمد فرامرزی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد فرامرزی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد فرامرزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرامرزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد فرامرزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد فرامرزی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد فرامرزی چه زمانی است؟
دکتر محمد فرامرزی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرامرزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد فرامرزی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمد فرامرزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد فرامرزی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد فرامرزیدکتر محمد فرامرزی dr mohammad faramarzi از دکترهای متخصص قلب و عروق اهواز هستند. مطب دکتر محمد فرامرزی در اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 12 غربی، مجتمع سپید، طبقه6، واحد 601 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد فرامرزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09373527186-06133916213 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد فرامرزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد فرامرزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد فرامرزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد فرامرزی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد فرامرزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.