دکتر محمود نوروزی پاکدل

دکتر محمود نوروزی پاکدل

تخصص کودکان و نوزادان

کرج
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

65507

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان شهدا، جنب بانک آینده، برج آراد، طبقه 3

تلفن:09035804282

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود نوروزی پاکدل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود نوروزی پاکدل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
ملاحظات

دکتر محمود نوروزی پاکدل
دکتر محمود نوروزی پاکدل

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود نوروزی پاکدل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود نوروزی پاکدل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود نوروزی پاکدل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود نوروزی پاکدل چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود نوروزی پاکدل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نوروزی پاکدل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود نوروزی پاکدل کجا است؟
دکترمحمود نوروزی پاکدل مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود نوروزی پاکدل، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود نوروزی پاکدل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نوروزی پاکدل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود نوروزی پاکدل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود نوروزی پاکدل متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود نوروزی پاکدل چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمود نوروزی پاکدل تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نوروزی پاکدل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود نوروزی پاکدل چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمود نوروزی پاکدل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود نوروزی پاکدل 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود نوروزی پاکدلدکترمحمود نوروزی پاکدل dr mahmod norozi pakdel از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر محمود نوروزی پاکدل در کرج، چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان شهدا، جنب بانک آینده، برج آراد، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود نوروزی پاکدل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09035804282 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود نوروزی پاکدل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود نوروزی پاکدل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود نوروزی پاکدل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود نوروزی پاکدل متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود نوروزی پاکدل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.