دکتر داریوش خشوعی

دکتر داریوش خشوعی

تخصص گوش، حلق و بینی

اهواز

درباره‌ی پزشک

جراحی سر و گردن

جراحی پلاستیک بینی، صورت

کد نظام پزشکی

۸۱۶۱۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان 12 غربی، مجتمع پزشکی سپید، طبقه7، واحد 701

بیمه های طرف قرارداد

  • سلامت
  • نیروهای مسلح
  • ایرانیان
  • ایثارگران
  • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داریوش خشوعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

بیماران محترم توجه نمایید، تنها موارد مربوط به زیبایی ویزیت می شوند.

دکتر داریوش خشوعی
دکتر داریوش خشوعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داریوش خشوعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داریوش خشوعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داریوش خشوعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داریوش خشوعی چقدر است؟
هزینه ویزیت داریوش خشوعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش خشوعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داریوش خشوعی کجا است؟
دکتر داریوش خشوعی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر داریوش خشوعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر داریوش خشوعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش خشوعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داریوش خشوعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داریوش خشوعی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داریوش خشوعی چه زمانی است؟
دکتر داریوش خشوعی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش خشوعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داریوش خشوعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر داریوش خشوعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داریوش خشوعی 0 از 5 است.

درباره دکتر داریوش خشوعیدکتر داریوش خشوعی dr daryosh khoshoei از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی اهواز هستند. مطب دکتر داریوش خشوعی در اهواز، کیانپارس، خیابان 12 غربی، مجتمع پزشکی سپید، طبقه7، واحد 701 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داریوش خشوعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133916108 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داریوش خشوعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داریوش خشوعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داریوش خشوعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داریوش خشوعی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داریوش خشوعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.