دکتر سحر انصاریپور

دکتر سحر انصاریپور

تخصص گوش، حلق و بینی

کرج

کد نظام پزشکی

123057
%79
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

جراح زیبایی بینی و صورت

آندوسکوپی سینوس

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، روبروی مرکز بهبد، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 5، واحد 22

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سحر انصاریپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سحر انصاریپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%79
11 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

میترا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم تشخیص مناسب

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام بسیار دقیق با حوصله و مهربان هستند جراحی انحراف و پلیپ بینی داشتم کارشون فوق‌العاده ست واقعاً پنجه طلایی هستند خدا نگهدار و حافظ شون باشه

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فقط کار زیبایی انجام میدن زیاد درگیر بیماریهای تخصص خودشون نمیشن

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای درد گوش رفتم جلسه اول کاملا صحیح تشخیص دادن و قطره نوشتن که بعد از چند روز استفاده از قطره برای شستشو رفتم که خیلی عالی کارشون رو انجام دادن

هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

انتظار بنده از ایشان بیشتر بود... در حد پزشک عمومی تجویز کردند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سحر انصاریپورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سحر انصاریپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر انصاریپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سحر انصاریپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سحر انصاریپور چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر انصاریپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر انصاریپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سحر انصاریپور کجا است؟
دکتر سحر انصاریپور 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سحر انصاریپور را ببینید.
+
آیا دکتر سحر انصاریپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر انصاریپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سحر انصاریپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر انصاریپور متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سحر انصاریپور چه زمانی است؟
دکتر سحر انصاریپور از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر انصاریپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سحر انصاریپور چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر سحر انصاریپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سحر انصاریپور 4 از 5 است.

درباره دکتر سحر انصاریپوردکتر سحر انصاریپور dr sahar ansaripoor از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرج هستند. مطب دکتر سحر انصاریپور در کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، روبروی مرکز بهبد، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 5، واحد 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سحر انصاریپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09107350586-02632227740 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سحر انصاریپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سحر انصاریپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سحر انصاریپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سحر انصاریپور متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سحر انصاریپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.