%۱۰۰
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص جراحی زنان، زایمان، نازایی، لاپاراسکوپی

کد نظام پزشکی

۱۰۹۹۴۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، جنب ساختمان نیلوفر، برج قائم، طبقه 3، واحد 5

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک ملت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مینا اکرمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا اکرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۱۰۰
۹ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
دکتر مینا اکرمی
دکتر مینا اکرمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا اکرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا اکرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا اکرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا اکرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا اکرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا اکرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا اکرمی کجا است؟
دکتر مینا اکرمی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مینا اکرمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مینا اکرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا اکرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا اکرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا اکرمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا اکرمی چه زمانی است؟
دکتر مینا اکرمی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا اکرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا اکرمی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر مینا اکرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا اکرمی 5 از 5 است.

درباره دکتر مینا اکرمیدکتر مینا اکرمی dr mina akrami از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر مینا اکرمی در کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، جنب ساختمان نیلوفر، برج قائم، طبقه 3، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا اکرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09192667836-02632238412 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا اکرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا اکرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا اکرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا اکرمی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا اکرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.