%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماری های مغز و اعصاب 

الکتروانسفالوگرافی

نوار مغز با تشخیص پزشک

کد نظام پزشکی

۱۶۶۴۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان دکتر بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر همایون شقاقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر همایون شقاقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
دکتر همایون شقاقی
دکتر همایون شقاقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر همایون شقاقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر همایون شقاقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر همایون شقاقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر همایون شقاقی چقدر است؟
هزینه ویزیت همایون شقاقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر همایون شقاقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر همایون شقاقی کجا است؟
دکتر همایون شقاقی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر همایون شقاقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر همایون شقاقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر همایون شقاقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر همایون شقاقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر همایون شقاقی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر همایون شقاقی چه زمانی است؟
دکتر همایون شقاقی از روز سه شنبه 19 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر همایون شقاقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر همایون شقاقی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر همایون شقاقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر همایون شقاقی 5 از 5 است.

درباره دکتر همایون شقاقیدکتر همایون شقاقی dr homayoun sheghaghi از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر همایون شقاقی در کرج، خیابان دکتر بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر همایون شقاقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632246000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر همایون شقاقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر همایون شقاقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر همایون شقاقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر همایون شقاقی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر همایون شقاقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.