دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ژیلا یاوری

دکتر ژیلا یاوری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

28940
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ژیلا یاوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ژیلا یاوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ژیلا یاوری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب زیرگذز طالقانی، برج ارم، طبقه 2، واحد 8


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ژیلا یاوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ژیلا یاوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ژیلا یاوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ژیلا یاوری چقدر است؟
هزینه ویزیت ژیلا یاوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ژیلا یاوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ژیلا یاوری کجا است؟
دکتر ژیلا یاوری 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ژیلا یاوری را ببینید.
+
آیا دکتر ژیلا یاوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ژیلا یاوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ژیلا یاوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ژیلا یاوری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ژیلا یاوری چه زمانی است؟
دکتر ژیلا یاوری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ژیلا یاوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ژیلا یاوری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ژیلا یاوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ژیلا یاوری 0 از 5 است.
درباره دکتر ژیلا یاوری


دکتر ژیلا یاوری dr zhila yavari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر ژیلا یاوری در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب زیرگذز طالقانی، برج ارم، طبقه 2، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ژیلا یاوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632256894 , 02632265542 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ژیلا یاوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ژیلا یاوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ژیلا یاوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ژیلا یاوری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ژیلا یاوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.