دکتر بابک قره داغی

دکتر بابک قره داغی

تخصص جراحی عمومی

کرج
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص جراحی عمومی-لاپاروسکوپی

بورد تخصصی جراحی عمومی

جراح بیماری ها و سرطان های دستگاه گوارش

تیروئید، پستان، ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک

کد نظام پزشکی

123636

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، حدفاصل چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 6، واحد 23

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بابک قره داغی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک قره داغی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
دکتر بابک قره داغی
دکتر بابک قره داغی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک قره داغی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک قره داغی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک قره داغی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک قره داغی چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک قره داغی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک قره داغی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک قره داغی کجا است؟
دکتربابک قره داغی مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بابک قره داغی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بابک قره داغی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک قره داغی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک قره داغی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک قره داغی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک قره داغی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بابک قره داغی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک قره داغی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک قره داغی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بابک قره داغی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک قره داغی 5 از 5 است.

درباره دکتر بابک قره داغیدکتربابک قره داغی dr babak gharehdaghi از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرج هستند. مطب دکتر بابک قره داغی در کرج، حدفاصل چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 6، واحد 23 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک قره داغی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09357597448-02632225462-02632227493 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک قره داغی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک قره داغی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک قره داغی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک قره داغی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک قره داغی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.