%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص و جراح بیماری‌های چشم و قرنیه

جراحی لیزری لیزیک، لازک، PRK، آب مروارید به روش فیکو بدون بخیه و بیهوشی

انواع پیوند قرنیه، درمان بیماری‌های چشم

تعیین نمره عینک با کامپیوتر

کد نظام پزشکی

۱۰۵۵۳۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب جهانشهر

آدرس:

کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، روبه روی کلینیک چشم پزشکی نوردیدگان، ساختمان سروش،طبقه 1، واحد 101

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر رضا آقا محمدی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب جهانشهر
دکتر رضا آقا محمدی
دکتر رضا آقا محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا آقا محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا آقا محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا آقا محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا آقا محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا آقا محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا آقا محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا آقا محمدی کجا است؟
دکتر رضا آقا محمدی 1 مطب در مطب جهانشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا آقا محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا آقا محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا آقا محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا آقا محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا آقا محمدی متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا آقا محمدی چه زمانی است؟
دکتر رضا آقا محمدی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا آقا محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا آقا محمدی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر رضا آقا محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا آقا محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا آقا محمدی

دکتر رضا آقا محمدی dr reza agha mohammadi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی کرج هستند. مطب دکتر رضا آقا محمدی در کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، روبه روی کلینیک چشم پزشکی نوردیدگان، ساختمان سروش،طبقه 1، واحد 101 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا آقا محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09370242067-02632216417 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا آقا محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا آقا محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا آقا محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا آقا محمدی تخصص چشم پزشکی ، فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا آقا محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.