درباره‌ی پزشک

جراحی سینه و ریه

عضو هیئت علمی دانشگاه

کد نظام پزشکی

18634

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس)

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند شرقی، مجتمع مهرآذین، طبقه چهارم

تلفن:06133367279

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالهادی جهانشاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کیانپارس
ملاحظات

دکتر عبدالهادی جهانشاهی
دکتر عبدالهادی جهانشاهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالهادی جهانشاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالهادی جهانشاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالهادی جهانشاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالهادی جهانشاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالهادی جهانشاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالهادی جهانشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالهادی جهانشاهی کجا است؟
دکترعبدالهادی جهانشاهی مطب کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالهادی جهانشاهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالهادی جهانشاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالهادی جهانشاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالهادی جهانشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالهادی جهانشاهی متخصص جراحی عمومی و جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالهادی جهانشاهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبدالهادی جهانشاهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالهادی جهانشاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالهادی جهانشاهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عبدالهادی جهانشاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالهادی جهانشاهی 0 از 5 است.

درباره دکتر عبدالهادی جهانشاهیدکترعبدالهادی جهانشاهی dr abdolhadi jahanshahi از دکترهای متخصص جراحی عمومی اهواز هستند. مطب دکتر عبدالهادی جهانشاهی در اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند شرقی، مجتمع مهرآذین، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالهادی جهانشاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133367279 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالهادی جهانشاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالهادی جهانشاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالهادی جهانشاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالهادی جهانشاهی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالهادی جهانشاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.