دکتر علی اصغر دستیار

دکتر علی اصغر دستیار

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ پیوند کبد

فلوشیپ جراحی‌های کبد، پانکراس، مجاری صفراوی و پیوند اعضاء داخل شکم
اهواز

کد نظام پزشکی

107584
%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص جراحی عمومی 

فوق تخصص جراحی های کبد، پانکراس و سرطان های دستگاه گوارش

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ پیوند کبد

اطلاعات مطب خیابان 5 غربی

آدرس:

اهواز، كيانپارس، خيابان٥غربي، فاز يك، مجتمع فارابي، طبقه ٥

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اصغر دستیار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اصغر دستیار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مونا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

راحله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار عالی کاربلد و مسلط و با معلومات هستند ارامش خاصی به مریض میدن خدا حفظشون کنه

قدرت الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی خدا براشون خوش بخوات.

فریدون
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی...

صالح
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب آقای دکتردستیار باعلم بالای پزشکی دلسوز بیمار وقت برای بیمار زیاد میگذارند. عمل روده بزرگ داشتم ایشان علاوه بر این فتق ام که ایشان دیده بودن هم برایم انجام دادند بدون هزینه غده سرطانی داشتم الحمدالله حالم خوب شد. تشکر میکنم ازایشان و انشالله همیشه موفق و موید باشن. وافتخار میکنم که چنین پزشکانی در کشورمان ایران عزیز داریم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی اصغر دستیار
نوبت مطب خیابان 5 غربی
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، كيانپارس، خيابان٥غربي، فاز يك، مجتمع فارابي، طبقه ٥
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اصغر دستیار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اصغر دستیار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر دستیار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اصغر دستیار چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اصغر دستیار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر دستیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اصغر دستیار کجا است؟
دکتر علی اصغر دستیار 1 مطب در مطب خیابان 5 غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اصغر دستیار را ببینید.
+
آیا دکتر علی اصغر دستیار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر دستیار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اصغر دستیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اصغر دستیار متخصص جراحی عمومی و پیوند کبد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اصغر دستیار چه زمانی است؟
دکتر علی اصغر دستیار از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر دستیار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اصغر دستیار چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر علی اصغر دستیار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اصغر دستیار 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اصغر دستیاردکتر علی اصغر دستیار dr ali asghar dastyar از دکترهای متخصص پیوند کبد اهواز هستند. مطب دکتر علی اصغر دستیار در اهواز، كيانپارس، خيابان٥غربي، فاز يك، مجتمع فارابي، طبقه ٥ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اصغر دستیار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09029381710-06133382855 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اصغر دستیار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اصغر دستیار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اصغر دستیار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اصغر دستیار متخصص پیوند کبد نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پیوند کبد در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اصغر دستیار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.