فریبا مولایی

فریبا مولایی

کارشناس مامایی

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

م-11605

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب 22 بهمن

آدرس:

کرمانشاه، 22بهمن، سی متری دوم، ساختمان ایستا، طبقه سوم واحد 9

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فریبا مولایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از فریبا مولایی
نوبت مطب 22 بهمن
رزرو آنلاین نوبت
کرمانشاه - کرمانشاه، 22بهمن، سی متری دوم، ساختمان ایستا، طبقه سوم واحد 9
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو73,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل60,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فریبا مولایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا مولایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فریبا مولایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فریبا مولایی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا مولایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فریبا مولایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فریبا مولایی کجا است؟
دکتر فریبا مولایی 1 مطب در مطب 22 بهمن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فریبا مولایی را ببینید.
+
آیا فریبا مولایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا مولایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فریبا مولایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا مولایی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فریبا مولایی چه زمانی است؟
دکتر فریبا مولایی از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فریبا مولایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فریبا مولایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فریبا مولایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فریبا مولایی 0 از 5 است.

درباره فریبا مولاییدکتر فریبا مولایی fariba moulaii از دکترهای متخصص مامایی کرمانشاه هستند. مطب فریبا مولایی در کرمانشاه، 22بهمن، سی متری دوم، ساختمان ایستا، طبقه سوم واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فریبا مولایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08338355031 - 38224556 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فریبا مولایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فریبا مولایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فریبا مولایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فریبا مولایی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فریبا مولایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.