دکتر فرشید عظیمی

دکتر فرشید عظیمی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

قزوین

کد نظام پزشکی

60360
%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیام

آدرس:

قزوین، سه راه خیام، روبه روی کلینیک الغدیر، ساختمان چهلستون، طبقه3، واحد13

تلفن:02833237405

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشید عظیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشید عظیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%100
21 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

مهدیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند

میلاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی بودند اولین جلسه بود.

مونا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خيلى خوب بودند.

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ویزیت اول دخترم بود برای توجه و تمرکز برده بودم برخورد دکتر خوب بود تجربیات هم خوب بود

تهمینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشکی با ذوق و قریحه برای تشخیص نقطه های کوری ک بیمار در پس ذهنشون دارند،از ویژگی خیلی خوب دکتر برای من این هست ک ایشون بیمار رو دارو خور نمیکنن خیلی با احتیاط قرصاشونو تجویز می‌کنند و اگر هم نیاز به داروی دیگه ای در کنار داروی اصلی باشه مکمل گیاهی تجویز میکنند،سابقه ویزیت ۱ساله و ۷ ماه توسط ۲پزشک عزیز دیگه هم داشتم و خوب عیار آقای دکتر برای بنده کاملا مشخص هست.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرشید عظیمی
نوبت مطب خیام
رزرو آنلاین نوبت
قزوین - قزوین، سه راه خیام، روبه روی کلینیک الغدیر، ساختمان چهلستون، طبقه3، واحد13
اولین نوبت خالی: یکشنبه 28 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشید عظیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشید عظیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشید عظیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشید عظیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشید عظیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید عظیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشید عظیمی کجا است؟
دکتر فرشید عظیمی 1 مطب در مطب خیام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرشید عظیمی را ببینید.
+
آیا دکتر فرشید عظیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید عظیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشید عظیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشید عظیمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشید عظیمی چه زمانی است؟
دکتر فرشید عظیمی از روز یکشنبه 28 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید عظیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشید عظیمی چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر فرشید عظیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشید عظیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشید عظیمیدکتر فرشید عظیمی dr farshid azimi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) قزوین هستند. مطب دکتر فرشید عظیمی در قزوین، سه راه خیام، روبه روی کلینیک الغدیر، ساختمان چهلستون، طبقه3، واحد13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشید عظیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833237405 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشید عظیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشید عظیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشید عظیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشید عظیمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشید عظیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.