نسرین دشتبانیان

نسرین دشتبانیان

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

ر-34671

درباره‌پزشک

مشاورده و زوج درمانی، مشاوره كودك و نوجوان، کنترل خشم و اضطراب و...

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان بنی هاشم

آدرس:

تهران، خیابان بنی هاشم، کوچه پیمان، پلاک 5، طبقه اول

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نسرین دشتبانیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از نسرین دشتبانیان
نوبت مطب خیابان بنی هاشم
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان بنی هاشم، کوچه پیمان، پلاک 5، طبقه اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو160,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل55,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نسرین دشتبانیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین دشتبانیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نسرین دشتبانیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نسرین دشتبانیان چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین دشتبانیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نسرین دشتبانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نسرین دشتبانیان کجا است؟
دکتر نسرین دشتبانیان 1 مطب در مطب خیابان بنی هاشم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نسرین دشتبانیان را ببینید.
+
آیا نسرین دشتبانیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین دشتبانیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نسرین دشتبانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین دشتبانیان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نسرین دشتبانیان چه زمانی است؟
دکتر نسرین دشتبانیان از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نسرین دشتبانیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نسرین دشتبانیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نسرین دشتبانیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی نسرین دشتبانیان 0 از 5 است.

درباره نسرین دشتبانیاندکتر نسرین دشتبانیان nasrin dashtbaniyan از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب نسرین دشتبانیان در تهران، خیابان بنی هاشم، کوچه پیمان، پلاک 5، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نسرین دشتبانیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09981445005 ، 02122516781 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نسرین دشتبانیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نسرین دشتبانیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نسرین دشتبانیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نسرین دشتبانیان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نسرین دشتبانیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.