نیلی گدایلو

نیلی گدایلو

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

5740

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نیلی گدایلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نیلی گدایلو
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهران نو
تهران - تهران، تهران نو، ایستگاه ابوریحان، کلینیک آرامش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نیلی گدایلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیلی گدایلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نیلی گدایلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نیلی گدایلو چقدر است؟
هزینه ویزیت نیلی گدایلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نیلی گدایلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نیلی گدایلو کجا است؟
دکتر نیلی گدایلو 1 مطب در مطب تهران نو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نیلی گدایلو را ببینید.
+
آیا نیلی گدایلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیلی گدایلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نیلی گدایلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیلی گدایلو متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نیلی گدایلو چه زمانی است؟
دکتر نیلی گدایلو از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نیلی گدایلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نیلی گدایلو چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نیلی گدایلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی نیلی گدایلو 0 از 5 است.
درباره نیلی گدایلو


دکتر نیلی گدایلو nili gadayloo از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب نیلی گدایلو در تهران، تهران نو، ایستگاه ابوریحان، کلینیک آرامش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نیلی گدایلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09381798223 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نیلی گدایلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نیلی گدایلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نیلی گدایلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نیلی گدایلو متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نیلی گدایلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.