%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

۱)درمانگر مسائل خلقی و اضطرابی

۲) درمانگر مسائل ارتباطی و بین فردی

۳) درمان سوگ

۴) درمان رفتارهای خودآسیب رسان نوجوانان

۵ ) مشاوره پيش از ازدواج و طلاق

کد نظام پزشکی

35039

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان ساحلی غربی

آدرس:

شیراز، ساحلی غربی، نبش کوچه 2، ساختمان کیوان، طبقه 5، کلینیک آینده

تلفن:07132319310

افتخارات

عضو سازمان نظام روان شناسی ایران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مریم امیری نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مریم امیری نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ساحلی غربی
ملاحظات

هزینه مشاوره جلسات 1 ساعته در مطب 220/000 تومان می باشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با مریم امیری نیا، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با مریم امیری نیا می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

مریم امیری نیا
مریم امیری نیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم امیری نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم امیری نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم امیری نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم امیری نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم امیری نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم امیری نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم امیری نیا کجا است؟
دکترمریم امیری نیا مطب خیابان ساحلی غربی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مریم امیری نیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مریم امیری نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیری نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم امیری نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم امیری نیا متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم امیری نیا چه زمانی است؟
دکتر مریم امیری نیا از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم امیری نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم امیری نیا چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به مریم امیری نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم امیری نیا 5 از 5 است.

درباره مریم امیری نیادکترمریم امیری نیا maryam amiri niya از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب مریم امیری نیا در شیراز، ساحلی غربی، نبش کوچه 2، ساختمان کیوان، طبقه 5، کلینیک آینده واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم امیری نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319310 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم امیری نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم امیری نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم امیری نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم امیری نیا متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم امیری نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.