نسرین فصیحی

نسرین فصیحی

کارشناس مامایی

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

م-6613

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب چهارراه سی متری

آدرس:

کرمانشاه، 22 بهمن، چهارراه سیمتری دوم

تلفن:08338383989

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نسرین فصیحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از نسرین فصیحی
نوبت مطب چهارراه سی متری
رزرو آنلاین نوبت
کرمانشاه - کرمانشاه، 22 بهمن، چهارراه سیمتری دوم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نسرین فصیحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین فصیحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نسرین فصیحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نسرین فصیحی چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین فصیحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نسرین فصیحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نسرین فصیحی کجا است؟
دکتر نسرین فصیحی 1 مطب در مطب چهارراه سی متری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نسرین فصیحی را ببینید.
+
آیا نسرین فصیحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین فصیحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نسرین فصیحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین فصیحی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نسرین فصیحی چه زمانی است؟
دکتر نسرین فصیحی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نسرین فصیحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نسرین فصیحی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نسرین فصیحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نسرین فصیحی 0 از 5 است.

درباره نسرین فصیحیدکتر نسرین فصیحی nasrin fasihi از دکترهای متخصص مامایی کرمانشاه هستند. مطب نسرین فصیحی در کرمانشاه، 22 بهمن، چهارراه سیمتری دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نسرین فصیحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08338383989 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نسرین فصیحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نسرین فصیحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نسرین فصیحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نسرین فصیحی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نسرین فصیحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.