دکتر عاصفه موسوی

دکتر عاصفه موسوی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

116137
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب تهران

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد، طبقه پنجم کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عاصفه موسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عاصفه موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

میترا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر فوق العاده خوبی هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عاصفه موسوی
نوبت مطب کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب تهران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد، طبقه پنجم کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 17:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عاصفه موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاصفه موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عاصفه موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عاصفه موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت عاصفه موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاصفه موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عاصفه موسوی کجا است؟
دکتر عاصفه موسوی 1 مطب در کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عاصفه موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر عاصفه موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاصفه موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عاصفه موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاصفه موسوی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عاصفه موسوی چه زمانی است؟
دکتر عاصفه موسوی از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عاصفه موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عاصفه موسوی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عاصفه موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عاصفه موسوی 5 از 5 است.

درباره دکتر عاصفه موسویدکتر عاصفه موسوی dr asefeh mosawi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر عاصفه موسوی در تهران، سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد، طبقه پنجم کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عاصفه موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122388301-09353883013-09353883011-02122388302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عاصفه موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عاصفه موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عاصفه موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عاصفه موسوی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عاصفه موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.