سارا میرزایی

سارا میرزایی

کارشناس تغذیه

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

ت-543

درباره‌پزشک

مجهز به دستگاههای لاغری موضعی و مجهز به دستگاه آنالیز ترکیب بدن 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان دارایی

آدرس:

کرمانشاه، خیابان دارایی، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکان اجلالیه، طبقه سوم

تلفن:08337276967

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سارا میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سارا میرزایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان دارایی
کرمانشاه - کرمانشاه، خیابان دارایی، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکان اجلالیه، طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سارا میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سارا میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سارا میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سارا میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سارا میرزایی کجا است؟
دکتر سارا میرزایی 1 مطب در مطب خیابان دارایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سارا میرزایی را ببینید.
+
آیا سارا میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سارا میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا میرزایی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سارا میرزایی چه زمانی است؟
دکتر سارا میرزایی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سارا میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سارا میرزایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سارا میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سارا میرزایی 0 از 5 است.
درباره سارا میرزایی


دکتر سارا میرزایی sara mirzaii از دکترهای متخصص تغذیه کرمانشاه هستند. مطب سارا میرزایی در کرمانشاه، خیابان دارایی، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکان اجلالیه، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سارا میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08337276967 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سارا میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سارا میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سارا میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سارا میرزایی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سارا میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.