دکتر حمید زنگنه

دکتر حمید زنگنه

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو و لگن
تهران

کد نظام پزشکی

68146

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، خیابان شهید کلاهدوز، تقاطع بلوار کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، ورودی اول، طبقه پنجم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید زنگنه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمید زنگنه
نوبت مطب پاسداران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، پاسداران، خیابان شهید کلاهدوز، تقاطع بلوار کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، ورودی اول، طبقه پنجم
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید زنگنه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید زنگنه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید زنگنه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید زنگنه چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید زنگنه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید زنگنه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید زنگنه کجا است؟
دکتر حمید زنگنه 1 مطب در مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید زنگنه را ببینید.
+
آیا دکتر حمید زنگنه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید زنگنه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید زنگنه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید زنگنه متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید زنگنه چه زمانی است؟
دکتر حمید زنگنه از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید زنگنه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید زنگنه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمید زنگنه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید زنگنه 0 از 5 است.

درباره دکتر حمید زنگنهدکتر حمید زنگنه dr hamid zanganeh از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر حمید زنگنه در تهران، پاسداران، خیابان شهید کلاهدوز، تقاطع بلوار کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، ورودی اول، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید زنگنه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122570546 , 02122578249 , 09101800761 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید زنگنه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید زنگنه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید زنگنه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید زنگنه متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید زنگنه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.