دکتر مهرناز تولایی

دکتر مهرناز تولایی

تخصص پوست، مو و زیبایی

مشهد

کد نظام پزشکی

64732
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان محتشمی1

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی1، ساختمان33

تلفن:05138450156

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرناز تولایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرناز تولایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نجات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من هروقت رفتم مشکلی که داشتم برطرف شده

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرناز تولایی
نوبت مطب خیابان محتشمی1
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی1، ساختمان33

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرناز تولایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرناز تولایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرناز تولایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرناز تولایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرناز تولایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرناز تولایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرناز تولایی کجا است؟
دکتر مهرناز تولایی 1 مطب در مطب خیابان محتشمی1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرناز تولایی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرناز تولایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرناز تولایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرناز تولایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرناز تولایی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرناز تولایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرناز تولایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرناز تولایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرناز تولایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهرناز تولایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرناز تولایی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرناز تولاییدکتر مهرناز تولایی dr mehrnaz tavalaii از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی مشهد هستند. مطب دکتر مهرناز تولایی در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی1، ساختمان33 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرناز تولایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138450156 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرناز تولایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرناز تولایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرناز تولایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرناز تولایی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرناز تولایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.