دکتر علی نجات شرفی

دکتر علی نجات شرفی

تخصص چشم پزشکی

بروجرد

کد نظام پزشکی

112970

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان فاطمی

آدرس:

لرستان، بروجرد، خیابان شهدا ابتدای زیر گذر قیام طبقه دوم داروخانه شبانه روزی دکتر حامدی، واحد 6

تلفن:06642607174

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی نجات شرفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی نجات شرفی
نوبت مطب خیابان فاطمی
رزرو آنلاین نوبت
بروجرد - لرستان، بروجرد، خیابان شهدا ابتدای زیر گذر قیام طبقه دوم داروخانه شبانه روزی دکتر حامدی، واحد 6

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی نجات شرفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی نجات شرفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی نجات شرفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی نجات شرفی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی نجات شرفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی نجات شرفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی نجات شرفی کجا است؟
دکتر علی نجات شرفی 1 مطب در مطب خیابان فاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی نجات شرفی را ببینید.
+
آیا دکتر علی نجات شرفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی نجات شرفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی نجات شرفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی نجات شرفی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی نجات شرفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی نجات شرفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی نجات شرفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی نجات شرفی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی نجات شرفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی نجات شرفی 0 از 5 است.

درباره دکتر علی نجات شرفیدکتر علی نجات شرفی dr alinejat sharafi از دکترهای متخصص چشم پزشکی بروجرد هستند. مطب دکتر علی نجات شرفی در لرستان، بروجرد، خیابان شهدا ابتدای زیر گذر قیام طبقه دوم داروخانه شبانه روزی دکتر حامدی، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی نجات شرفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06642607174 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی نجات شرفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی نجات شرفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی نجات شرفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی نجات شرفی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی نجات شرفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.