دکتر عباس طالبیان

دکتر عباس طالبیان

تخصص ارتوپدی

مشهد
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

16432

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان عارف

آدرس:

مشهد، بلوار احمد آباد، خیابان عارف، عارف5، ساختمان 17

تلفن:05138417579

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس طالبیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس طالبیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان عارف
ملاحظات

مراجعین محترم لطفا قبل از مراجعه با شماره مطب تماس بگیرید، باتشکر.

دکتر عباس طالبیان
دکتر عباس طالبیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس طالبیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس طالبیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس طالبیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس طالبیان چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس طالبیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس طالبیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس طالبیان کجا است؟
دکترعباس طالبیان مطب خیابان عارف مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عباس طالبیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عباس طالبیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس طالبیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس طالبیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس طالبیان متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس طالبیان چه زمانی است؟
دکتر عباس طالبیان از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس طالبیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس طالبیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر عباس طالبیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس طالبیان 5 از 5 است.

درباره دکتر عباس طالبیاندکترعباس طالبیان dr abbas talebiyan از دکترهای متخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر عباس طالبیان در مشهد، بلوار احمد آباد، خیابان عارف، عارف5، ساختمان 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس طالبیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138417579 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس طالبیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس طالبیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس طالبیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس طالبیان متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس طالبیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.