دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، روبه روی دولت، بالاتر از مسجد قلهک، پلاک1564، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا ملاحسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا ملاحسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

ایوب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

واقعا دکترخوبین یکی از اشناها بهمون گفته بودن ولی بامراجعه به ایشان فهمیدم واقعا دکتر عالی هستن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوب هستن. تشخیص دقیق دادن.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضا ملاحسینی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شریعتی
تهران - تهران، خیابان شریعتی، روبه روی دولت، بالاتر از مسجد قلهک، پلاک1564، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا ملاحسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا ملاحسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا ملاحسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا ملاحسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا ملاحسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ملاحسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا ملاحسینی کجا است؟
دکتر رضا ملاحسینی 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا ملاحسینی را ببینید.
+
آیا دکتر رضا ملاحسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ملاحسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا ملاحسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا ملاحسینی متخصص جراحی مغز و اعصاب و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا ملاحسینی چه زمانی است؟
دکتر رضا ملاحسینی از روز دوشنبه 11 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ملاحسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا ملاحسینی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر رضا ملاحسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا ملاحسینی 5 از 5 است.
درباره دکتر رضا ملاحسینی


دکتر رضا ملاحسینی dr reza molahoseini از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر رضا ملاحسینی در تهران، خیابان شریعتی، روبه روی دولت، بالاتر از مسجد قلهک، پلاک1564، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا ملاحسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122630648-02122001120 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا ملاحسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا ملاحسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا ملاحسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا ملاحسینی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا ملاحسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.