دکتر آزاده احمدی

دکتر آزاده احمدی

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

127733

درباره‌پزشک

خدمات پوست و مو ، تغذیه، تزریق ژل و بوتاکس ، لیزر موهای زائد ، مزونیدلینگ ، کربوکسی تراپی ، کاشت مو و...

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان راهنمایی

آدرس:

مشهد، خیابان راهنمایی، خیابان راهنمایی20/1 ، (چهارراه سلمان فارسی به سمت فلسطین)، جنب داروخانه دکتر شور، طبقه 4

تلفن:09150403358

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزاده احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر آزاده احمدی
نوبت مطب خیابان راهنمایی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان راهنمایی، خیابان راهنمایی20/1 ، (چهارراه سلمان فارسی به سمت فلسطین)، جنب داروخانه دکتر شور، طبقه 4
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزاده احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزاده احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزاده احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزاده احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت آزاده احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزاده احمدی کجا است؟
دکتر آزاده احمدی 1 مطب در مطب خیابان راهنمایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آزاده احمدی را ببینید.
+
آیا دکتر آزاده احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزاده احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزاده احمدی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزاده احمدی چه زمانی است؟
دکتر آزاده احمدی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزاده احمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آزاده احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزاده احمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر آزاده احمدیدکتر آزاده احمدی dr azade ahmadi از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر آزاده احمدی در مشهد، خیابان راهنمایی، خیابان راهنمایی20/1 ، (چهارراه سلمان فارسی به سمت فلسطین)، جنب داروخانه دکتر شور، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزاده احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09150403358 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزاده احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزاده احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزاده احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزاده احمدی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزاده احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.