دکتر مریم اصلی

دکتر مریم اصلی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

فلوشیپ کنترل عفونت‌های بیمارستانی
تهران

کد نظام پزشکی

104085

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، بین سوم و چهارم نیروی هوایی، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه دوم واحد۴

تلفن:02177755072

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم اصلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم اصلی
نوبت مطب خیابان پیروزی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان پیروزی، بین سوم و چهارم نیروی هوایی، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه دوم واحد۴
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم اصلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم اصلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم اصلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم اصلی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم اصلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اصلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم اصلی کجا است؟
دکتر مریم اصلی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم اصلی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم اصلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اصلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم اصلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم اصلی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم اصلی چه زمانی است؟
دکتر مریم اصلی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اصلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم اصلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم اصلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم اصلی 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم اصلیدکتر مریم اصلی dr maryam asli از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر مریم اصلی در تهران، خیابان پیروزی، بین سوم و چهارم نیروی هوایی، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه دوم واحد۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم اصلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177755072 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم اصلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم اصلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم اصلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم اصلی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم اصلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.