دکتر میرداود حسینی

دکتر میرداود حسینی

پزشک عمومی

تبریز

کد نظام پزشکی

79258

درباره‌پزشک

حجامت، زالو درمانی، ماساژ، طب سوزنی، عنبیه شناسی، سم زدایی و...

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، برج سپید، طبقه ۲

تلفن:04135571258

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • سلامت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میرداود حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر میرداود حسینی
نوبت مطب خیابان هفده شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، برج سپید، طبقه ۲
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میرداود حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میرداود حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میرداود حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میرداود حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت میرداود حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میرداود حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میرداود حسینی کجا است؟
دکتر میرداود حسینی 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر میرداود حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر میرداود حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میرداود حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میرداود حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میرداود حسینی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میرداود حسینی چه زمانی است؟
دکتر میرداود حسینی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میرداود حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میرداود حسینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر میرداود حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میرداود حسینی 0 از 5 است.

درباره دکتر میرداود حسینیدکتر میرداود حسینی dr mir davoud hoseini از دکترهای متخصص عمومی تبریز هستند. مطب دکتر میرداود حسینی در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، برج سپید، طبقه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میرداود حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135571258 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میرداود حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میرداود حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میرداود حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میرداود حسینی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میرداود حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.