دکتر منصور سلیمانی

دکتر منصور سلیمانی

تخصص جراحی عمومی

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

73753
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی پلاستیک و زیبایی شکم، پستان، بینی، پلک، ابرو 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب پارکینگ شهرداری

آدرس:

کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکان اجلالیه، طبقه سوم

تلفن:08337291155

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصور سلیمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور سلیمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حکیمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام . برای توده سینه به ایشان مراجعه کردم .و از ایشان راهنمایی گرفتم .فوق العاده بودن و اطلاعات زیادی رو به بنده منتقل کردن

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار متین و متخصصانه به بیمار و بیماری رسیدگی میکنن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر منصور سلیمانی
نوبت مطب پارکینگ شهرداری
رزرو آنلاین نوبت
کرمانشاه - کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکان اجلالیه، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور سلیمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور سلیمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور سلیمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور سلیمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور سلیمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور سلیمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور سلیمانی کجا است؟
دکتر منصور سلیمانی 1 مطب در مطب پارکینگ شهرداری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور سلیمانی را ببینید.
+
آیا دکتر منصور سلیمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور سلیمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور سلیمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور سلیمانی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور سلیمانی چه زمانی است؟
دکتر منصور سلیمانی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور سلیمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور سلیمانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر منصور سلیمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور سلیمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور سلیمانیدکتر منصور سلیمانی dr mansur soleimani از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرمانشاه هستند. مطب دکتر منصور سلیمانی در کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکان اجلالیه، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور سلیمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08337291155 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور سلیمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور سلیمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور سلیمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور سلیمانی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور سلیمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.