%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات
 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، جنب بیمارستان تهران کیلینیک، ساختمان پزشکان 200، طبقه4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین درویشی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین درویشی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با سواد و با حوصله بودن مشکل جدی نداشتم اما بازم دقیق مشکل من رو بررسی کردن

سیمین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق ، دقیق و با آرامش هستن ایشون ... خدا حفظشون کنه عالی بودن

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با حوصله ای هستند و زمان زیادی برای تشخیص گذاری گوش می دهند و معاینه می کنند.

امیرعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار توانمند،باسواد و با اخلاق با دقت به سوالات گوش میدن و با دقت ام آر آی و سیتی اسکن و عکس رو بررسی میکنن و بعد جوابشو میگن. من همچین دکتری تا به حال ندیدم براشون آرزوی سلامتی تندرستی و پیشرفت در کارشون میکنم.

فرشته
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

درمان بسیار مقبول افتاد. برای ایشون آرزوی سلامتی، طول عمر باعزت و دانش روزافزون دارم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امیرحسین درویشی
نوبت مطب خیابان قائم مقام فراهانی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، خیابان قائم مقام فراهانی، جنب بیمارستان تهران کیلینیک، ساختمان پزشکان 200، طبقه4
اولین نوبت خالی: دوشنبه 3 اردیبهشت ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین درویشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین درویشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین درویشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین درویشی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین درویشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین درویشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین درویشی کجا است؟
دکتر امیرحسین درویشی 1 مطب در مطب خیابان قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین درویشی را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین درویشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین درویشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین درویشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین درویشی متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات و جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین درویشی چه زمانی است؟
دکتر امیرحسین درویشی از روز دوشنبه 3 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین درویشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین درویشی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر امیرحسین درویشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین درویشی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیرحسین درویشیدکتر امیرحسین درویشی dr amir hossein darvishi از دکترهای متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات تهران هستند. مطب دکتر امیرحسین درویشی در تهران، خیابان شریعتی، قبل از پل همت، روبه روی پارک کوروش، کوچه اتوبانک، پلاک 73، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین درویشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122896152 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین درویشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین درویشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین درویشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین درویشی متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دیسک و ستون فقرات در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین درویشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.