دکتر هومان سلیمی پور

دکتر هومان سلیمی پور

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

بوشهر

کد نظام پزشکی

49387
%93
پیشنهاد(از 210 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هومان سلیمی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هومان سلیمی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 210 کاربر)

%93
195 کاربر از 210 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  62 نفر
 • 15-45 دقیقه
  91 نفر
 • 45-90 دقیقه
  40 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  15 نفر

نظرات

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیصشون درست نبود.

امیرحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و با تجربه

غلامحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

صبور با حوصله و تجربه بالا.

غلامحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و بسیار با تجربه.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هومان سلیمی پور


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هومان سلیمی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هومان سلیمی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هومان سلیمی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هومان سلیمی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت هومان سلیمی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هومان سلیمی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هومان سلیمی پور کجا است؟
دکتر هومان سلیمی پور 1 مطب در مطب دکتر هومان سلیمی پور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هومان سلیمی پور را ببینید.
+
آیا دکتر هومان سلیمی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هومان سلیمی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هومان سلیمی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هومان سلیمی پور متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هومان سلیمی پور چه زمانی است؟
دکتر هومان سلیمی پور از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هومان سلیمی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هومان سلیمی پور چقدر است؟
تا کنون 210 نفر به دکتر هومان سلیمی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هومان سلیمی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر هومان سلیمی پوردکتر هومان سلیمی پور dr hooman salimipoor از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بوشهر هستند. مطب دکتر هومان سلیمی پور در بوشهر، خیابان سنگی، روبروی فروشگاه اتکا، جنب انتقال خون، ساختمان پزشکان جرجانی، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هومان سلیمی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733327111 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هومان سلیمی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هومان سلیمی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هومان سلیمی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هومان سلیمی پور متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هومان سلیمی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.