دکتر فرشته سعادتی

دکتر فرشته سعادتی

تخصص قلب و عروق

بوشهر

کد نظام پزشکی

77929
%100
پیشنهاد(از 35 کاربر)

درباره‌پزشک

نوار قلب، اکو کاردیوگرافی، آنژیوگرافی، تست ورزش، تنظیم فشار خون و چربی خون

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب دکتر فرشته سعادتی

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی بین سازمان انتقال خون و شهر غذا روبروی فروشگاه اتکا ساختمان پزشکان جرجانی طبقه دوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشته سعادتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته سعادتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 35 کاربر)

%100
35 کاربر از 35 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  23 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

میمنت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون پزشک خوش برخورد و خیلی خوبی هستند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی خوش برخورد و مهربان

آزاده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی با حوصله و با تجربه ❤️❤️

حاجر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با صبر وحوصله وخوش برخورد هستند.

گرانعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوبه خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرشته سعادتی



سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته سعادتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته سعادتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته سعادتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته سعادتی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته سعادتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته سعادتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته سعادتی کجا است؟
دکتر فرشته سعادتی 1 مطب در مطب دکتر فرشته سعادتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرشته سعادتی را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته سعادتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته سعادتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته سعادتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته سعادتی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته سعادتی چه زمانی است؟
دکتر فرشته سعادتی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته سعادتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته سعادتی چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر فرشته سعادتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته سعادتی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشته سعادتی



دکتر فرشته سعادتی dr fereshteh saadati از دکترهای متخصص قلب و عروق بوشهر هستند. مطب دکتر فرشته سعادتی در بوشهر خیابان سنگی بین سازمان انتقال خون و شهر غذا روبروی فروشگاه اتکا ساختمان پزشکان جرجانی طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته سعادتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09366427344 , 07733337526 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته سعادتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته سعادتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته سعادتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته سعادتی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته سعادتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.