دکتر ساسان اسدپور

دکتر ساسان اسدپور

تخصص کودکان و نوزادان

بوشهر

کد نظام پزشکی

60430
%91
پیشنهاد(از 22 کاربر)

درباره‌پزشک

بيماريهاي داخلي اطفال عفوني آسم و آلرژي و بهداشت و تغذيه كودكان بيماريهاي نوزادان و نوزادان نارس

همکاری با بيمارستان سلمان فارسي(تأمين اجتماعي بوشهر)، پلي كلينيك مبعث

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب دکتر ساسان اسدپور

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی بین داروخانه دکتر آتشی و داروخانه خوارزمی، ساختمان پزشکان شفا

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ساسان اسدپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساسان اسدپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 22 کاربر)

%91
20 کاربر از 22 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیر یاسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

مسافر بوشهر بودیم. پسرک خیلی سرفه های شدید داشت چند روز. از طریق اینترنت آدرس مطب دکتر متخصص بوشهر و زدم و از بین دکترها ایشون انتخاب کردم و واقعا با حوصله جواب دادن و راهنمایی کردن. ممنون ازشون 🌹

جلال
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام، دکتر بسیار با دانش و کار بلد هستن فوق العاده هستن

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالي

احسان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم رضایت از طبابت ایشان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ساسان اسدپور


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساسان اسدپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساسان اسدپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساسان اسدپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساسان اسدپور چقدر است؟
هزینه ویزیت ساسان اسدپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان اسدپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساسان اسدپور کجا است؟
دکتر ساسان اسدپور 1 مطب در مطب دکتر ساسان اسدپور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ساسان اسدپور را ببینید.
+
آیا دکتر ساسان اسدپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان اسدپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساسان اسدپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساسان اسدپور متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساسان اسدپور چه زمانی است؟
دکتر ساسان اسدپور از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان اسدپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساسان اسدپور چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر ساسان اسدپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساسان اسدپور 5 از 5 است.

درباره دکتر ساسان اسدپوردکتر ساسان اسدپور dr sasan asadpoor از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بوشهر هستند. مطب دکتر ساسان اسدپور در بوشهر خیابان سنگی بین داروخانه دکتر آتشی و داروخانه خوارزمی، ساختمان پزشکان شفا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساسان اسدپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733538844 - 09171720281 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساسان اسدپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساسان اسدپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساسان اسدپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساسان اسدپور متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساسان اسدپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.