%99
پیشنهاد(از 67 کاربر)

درباره‌ی پزشک

 عفونت های گوش،حلق، سینوس، عفونت های ریوی، آلرژی، آنفولانزا، عفونت های کلیه و مجاری ادراری، عفونت های گوارشی، آمیزشی، عفونت های پوست، استخوان، پای دیابتی، مشاوره درمان ایدز و هپاتیت
همکاری با بیمارستانهای سلمان فارسی و امیرالمومنین و درمانگاه قایم

کد نظام پزشکی

106920

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب دکتر محسن نکونام

آدرس:

بوشهر ، خیابان سنگی، درمانگاه محمد رسول الله، طبقه سوم

تلفن:07733663229

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سینا
 • نیروهای مسلح
 • صدا و سیما
 • بانک کشاورزی
 • بانک سپه
 • بانک ملت
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • تجارت نو
 • البرز
 • آتیه سازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن نکونام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن نکونام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 67 کاربر)

%99
66 کاربر از 67 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  23 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  15 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محسن نکونام، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر محسن نکونام می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر محسن نکونام
دکتر محسن نکونام

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن نکونام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن نکونام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن نکونام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن نکونام چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن نکونام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن نکونام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن نکونام کجا است؟
دکترمحسن نکونام مطب دکتر محسن نکونام مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن نکونام، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن نکونام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن نکونام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن نکونام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن نکونام متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن نکونام چه زمانی است؟
دکتر محسن نکونام از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن نکونام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن نکونام چقدر است؟
تا کنون 67 نفر به دکتر محسن نکونام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن نکونام 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن نکونامدکترمحسن نکونام dr mohsen nekoonam از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری بوشهر هستند. مطب دکتر محسن نکونام در بوشهر ، خیابان سنگی، درمانگاه محمد رسول الله، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن نکونام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733663229 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن نکونام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن نکونام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن نکونام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن نکونام متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن نکونام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.