دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شهرام بهروزیان

دکتر شهرام بهروزیان

تخصص ارتوپدی

بوشهر

کد نظام پزشکی

64859
%88
پیشنهاد(از 39 کاربر)

درباره‌پزشک

تعویض مفصل، آرتروسکوپی بیمارستان های همکار:بیمارستان تامین اجتماعی و بیمارستان خلیج فارس

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب دکتر شهرام بهروزیان

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی کوچه جنب بانک تجارت مرکزی

تلفن:07733539036

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام بهروزیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام بهروزیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 39 کاربر)

%88
34 کاربر از 39 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد ، دقیق ، با توضیحات کافی در مورد رفع مشکل

مینا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با قرصایی که تجویز کردند، فقط معده درد گرفتم و پام خوب نشد. اصلا توصیه نمیکنم.

امیررضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

صدیقه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتری خوش اخلاق و خوش برخورد و مریض رو جزیی از خودشون می‌دونند و توضیحات عالی و بامعنی به مریض میدهند و در کل انسانی به تمام معنا خدا اجرشون بده و یک در دنیا و صد در آخرت نصیبشون بشه.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش اخلاق و با ادب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهرام بهروزیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر شهرام بهروزیان
بوشهر - بوشهر خیابان سنگی کوچه جنب بانک تجارت مرکزی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام بهروزیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام بهروزیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام بهروزیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام بهروزیان چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام بهروزیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام بهروزیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام بهروزیان کجا است؟
دکتر شهرام بهروزیان 1 مطب در مطب دکتر شهرام بهروزیان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرام بهروزیان را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام بهروزیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام بهروزیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام بهروزیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام بهروزیان متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام بهروزیان چه زمانی است؟
دکتر شهرام بهروزیان از روز یکشنبه 20 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام بهروزیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام بهروزیان چقدر است؟
تا کنون 39 نفر به دکتر شهرام بهروزیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام بهروزیان 5 از 5 است.
درباره دکتر شهرام بهروزیان


دکتر شهرام بهروزیان dr shahram behrooziyan از دکترهای متخصص ارتوپدی بوشهر هستند. مطب دکتر شهرام بهروزیان در بوشهر خیابان سنگی کوچه جنب بانک تجارت مرکزی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام بهروزیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733539036 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام بهروزیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام بهروزیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام بهروزیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام بهروزیان متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام بهروزیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.