دکتر شهرام بهروزیان

دکتر شهرام بهروزیان

تخصص ارتوپدی

بوشهر
%87
پیشنهاد(از 38 کاربر)

درباره‌ی پزشک

تعویض مفصل، آرتروسکوپی بیمارستان های همکار:بیمارستان تامین اجتماعی و بیمارستان خلیج فارس

کد نظام پزشکی

64859

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب دکتر شهرام بهروزیان

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی کوچه جنب بانک تجارت مرکزی

تلفن:07733539036

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام بهروزیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام بهروزیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 38 کاربر)

%87
33 کاربر از 38 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر شهرام بهروزیان
ملاحظات

مراجعین گرامی، زمان انتظار شما ( 1 تا 2 ساعت) در مطب قابل پیش بینی نیست خواهشمندیم صبور باشید.

دکتر شهرام بهروزیان
دکتر شهرام بهروزیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام بهروزیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام بهروزیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام بهروزیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام بهروزیان چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام بهروزیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام بهروزیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام بهروزیان کجا است؟
دکترشهرام بهروزیان مطب دکتر شهرام بهروزیان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهرام بهروزیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام بهروزیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام بهروزیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام بهروزیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام بهروزیان متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام بهروزیان چه زمانی است؟
دکتر شهرام بهروزیان از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام بهروزیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام بهروزیان چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر شهرام بهروزیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام بهروزیان 5 از 5 است.

درباره دکتر شهرام بهروزیاندکترشهرام بهروزیان dr shahram behrooziyan از دکترهای متخصص ارتوپدی بوشهر هستند. مطب دکتر شهرام بهروزیان در بوشهر خیابان سنگی کوچه جنب بانک تجارت مرکزی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام بهروزیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733539036 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام بهروزیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام بهروزیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام بهروزیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام بهروزیان متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام بهروزیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.