مهرانگیز فرخ نیا

مهرانگیز فرخ نیا

کارشناس مامایی

بوشهر
%100
پیشنهاد(از 36 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات ارایه شده در مطب:

مراقبت های دوران بارداری، انجام نوار قلب جنین NST

مشاوره (قبل از ازدواج، قبل از بارداری، تغذیه و ورزش دوران بارداری، دوران یایسگی)

بیماریهای زنان و اختلالات قاعدگی

تنظیم خانواده و IUD گذاری

انجام تست سرطان دهانه رحم (پاپ اسمیر)

کد نظام پزشکی

11163

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب دکتر مهرانگیز فرخ نیا

آدرس:

بوشهر میدان امام مجتمع پزشکان مهرگان طبقه 5 واحد 505

تلفن:07733557825

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مهرانگیز فرخ نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مهرانگیز فرخ نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 36 کاربر)

%100
36 کاربر از 36 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  21 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مهرانگیز فرخ نیا

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با مهرانگیز فرخ نیا، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با مهرانگیز فرخ نیا می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

مهرانگیز فرخ نیا
مهرانگیز فرخ نیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهرانگیز فرخ نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرانگیز فرخ نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهرانگیز فرخ نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهرانگیز فرخ نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرانگیز فرخ نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهرانگیز فرخ نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهرانگیز فرخ نیا کجا است؟
دکترمهرانگیز فرخ نیا مطب دکتر مهرانگیز فرخ نیا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مهرانگیز فرخ نیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مهرانگیز فرخ نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز فرخ نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهرانگیز فرخ نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرانگیز فرخ نیا متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهرانگیز فرخ نیا چه زمانی است؟
دکتر مهرانگیز فرخ نیا از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهرانگیز فرخ نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهرانگیز فرخ نیا چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به مهرانگیز فرخ نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهرانگیز فرخ نیا 5 از 5 است.

درباره مهرانگیز فرخ نیادکترمهرانگیز فرخ نیا mehrangiz farrokhnia از دکترهای متخصص مامایی بوشهر هستند. مطب مهرانگیز فرخ نیا در بوشهر میدان امام مجتمع پزشکان مهرگان طبقه 5 واحد 505 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهرانگیز فرخ نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733557825 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهرانگیز فرخ نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهرانگیز فرخ نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهرانگیز فرخ نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهرانگیز فرخ نیا متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهرانگیز فرخ نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.