%100
پیشنهاد(از 108 کاربر)

کد نظام پزشکی

73595

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی روبه روی بانک انصار کوچه مسجد توحید بالای بانک شهر

تلفن:07733350585

اطلاعات مطب بیمارستان امیرالمومنین

آدرس:

شیراز، کیلومتر 2 جاده صدرا، بیمارستان سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین(ع)

تلفن:07136146100

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نصرت اله اژدرنیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نصرت اله اژدرنیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 108 کاربر)

%100
108 کاربر از 108 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  40 نفر
 • 15-45 دقیقه
  51 نفر
 • 45-90 دقیقه
  13 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا
ملاحظات
با توجه به تعداد بالای مراجعین و زمان متفاوت ویزیت هر بیمار ، زمان انتظار شما غیر قابل پیش بینی خواهد بود .از اینکه با صبر و شکیبایی خود ما را یاری میرسانید ، صمیمانه متشکریم .
مطب بیمارستان امیرالمومنین
ملاحظات

**ساعات حضور پزشک در بیمارستان امیرالومنین**

یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ها ساعت 9 تا 1 عصر میباشد.

دکتر نصرت اله اژدرنیا
دکتر نصرت اله اژدرنیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نصرت اله اژدرنیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نصرت اله اژدرنیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نصرت اله اژدرنیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نصرت اله اژدرنیا چقدر است؟
هزینه ویزیت نصرت اله اژدرنیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت اله اژدرنیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا کجا است؟
دکترنصرت اله اژدرنیا مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا و مطب بیمارستان امیرالمومنین مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نصرت اله اژدرنیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت اله اژدرنیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نصرت اله اژدرنیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نصرت اله اژدرنیا متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نصرت اله اژدرنیا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نصرت اله اژدرنیا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت اله اژدرنیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نصرت اله اژدرنیا چقدر است؟
تا کنون 108 نفر به دکتر نصرت اله اژدرنیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نصرت اله اژدرنیا 5 از 5 است.

درباره دکتر نصرت اله اژدرنیا



دکترنصرت اله اژدرنیا dr nosratollah azhdarniya از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی بوشهر هستند. مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا در بوشهر خیابان سنگی روبه روی بانک انصار کوچه مسجد توحید بالای بانک شهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733350585 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نصرت اله اژدرنیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نصرت اله اژدرنیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نصرت اله اژدرنیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نصرت اله اژدرنیا متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نصرت اله اژدرنیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.