%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰۸ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۳۵۹۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی روبه روی بانک انصار کوچه مسجد توحید بالای بانک شهر

اطلاعات مطب بیمارستان امیرالمومنین

آدرس:

شیراز، کیلومتر 2 جاده صدرا، بیمارستان سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین(ع)

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر نصرت اله اژدرنیا بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰۸ کاربر)

%۱۰۰
۱۰۸ کاربر از ۱۰۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا
ملاحظات
با توجه به تعداد بالای مراجعین و زمان متفاوت ویزیت هر بیمار ، زمان انتظار شما غیر قابل پیش بینی خواهد بود .از اینکه با صبر و شکیبایی خود ما را یاری میرسانید ، صمیمانه متشکریم .
مطب بیمارستان امیرالمومنین
ملاحظات

**ساعات حضور پزشک در بیمارستان امیرالومنین**

یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ها ساعت 9 تا 1 عصر میباشد.

دکتر نصرت اله اژدرنیا
دکتر نصرت اله اژدرنیا

درباره دکتر نصرت اله اژدرنیا

دکتر نصرت اله اژدرنیا از دکترهای متخصص تخصص طب فیزیکی و توانبخشی بوشهر هستند. مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا در بوشهر خیابان سنگی روبه روی بانک انصار کوچه مسجد توحید بالای بانک شهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733350585 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نصرت اله اژدرنیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نصرت اله اژدرنیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نصرت اله اژدرنیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نصرت اله اژدرنیا تخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.