دکتر ناصر منتظری

دکتر ناصر منتظری

تخصص ارتوپدی

بوشهر
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌ی پزشک

همکاری با بیمارستان خلیج فارس و کلینیک دی

کد نظام پزشکی

14239

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب دکتر ناصر منتظری

آدرس:

بوشهر خیابان امام خمینی کوچه بوعلی

تلفن:07733354575

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناصر منتظری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر منتظری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر ناصر منتظری
دکتر ناصر منتظری
دکتر ناصر منتظری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر منتظری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر منتظری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر منتظری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر منتظری چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر منتظری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر منتظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر منتظری کجا است؟
دکترناصر منتظری مطب دکتر ناصر منتظری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناصر منتظری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر منتظری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر منتظری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر منتظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر منتظری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر منتظری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ناصر منتظری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر منتظری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر منتظری چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر ناصر منتظری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر منتظری 5 از 5 است.

درباره دکتر ناصر منتظریدکترناصر منتظری dr naser montazeri از دکترهای متخصص ارتوپدی بوشهر هستند. مطب دکتر ناصر منتظری در بوشهر خیابان امام خمینی کوچه بوعلی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر منتظری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733354575 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر منتظری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر منتظری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر منتظری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر منتظری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر منتظری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.