دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
زهرا ریاض منتظر

زهرا ریاض منتظر

کارشناس مامایی

شیراز

کد نظام پزشکی

م-2984

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان نادر

آدرس:

شیراز، خیابان نادر، نرسیده به چهار راه گمرک، ساختمان نادر، طبقه 3، واحد 303

تلفن:07132323515

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زهرا ریاض منتظر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از زهرا ریاض منتظر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان نادر
شیراز - شیراز، خیابان نادر، نرسیده به چهار راه گمرک، ساختمان نادر، طبقه 3، واحد 303


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا ریاض منتظر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا ریاض منتظر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا ریاض منتظر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا ریاض منتظر چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا ریاض منتظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا ریاض منتظر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا ریاض منتظر کجا است؟
دکتر زهرا ریاض منتظر 1 مطب در مطب خیابان نادر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زهرا ریاض منتظر را ببینید.
+
آیا زهرا ریاض منتظر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ریاض منتظر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا ریاض منتظر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا ریاض منتظر متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا ریاض منتظر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا ریاض منتظر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل زهرا ریاض منتظر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا ریاض منتظر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهرا ریاض منتظر رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا ریاض منتظر 0 از 5 است.
درباره زهرا ریاض منتظر


دکتر زهرا ریاض منتظر dr zahra riyaz montazer از دکترهای متخصص مامایی شیراز هستند. مطب زهرا ریاض منتظر در شیراز، خیابان نادر، نرسیده به چهار راه گمرک، ساختمان نادر، طبقه 3، واحد 303 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا ریاض منتظر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132323515 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا ریاض منتظر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا ریاض منتظر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا ریاض منتظر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا ریاض منتظر متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا ریاض منتظر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.