%۹۷
پیشنهاد(از ۲۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، عضو رسمی آکادمی آلرژی آمریکا و اروپا
آلرژی و ایمونولوژی بالینی

کد نظام پزشکی

۹۲۸۷۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی)

اطلاعات مطب دکتر شکراله فرخی

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی درمانگاه محمد رسول الله طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر شکراله فرخی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۸ کاربر)

%۹۷
۲۷ کاربر از ۲۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر شکراله فرخی
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه فرمایید، دکتر بیماران کرونایی را ویزیت نمی کنند و باید از دوره ی درمان یک ماه گذشته باشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شکراله فرخی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۴۹,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
ملاحظات

لطفا دقت نمایید که در حال گرفتن مشاوره تلفنی هستید.

دکتر شکراله فرخی
دکتر شکراله فرخی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شکراله فرخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شکراله فرخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شکراله فرخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شکراله فرخی چقدر است؟
هزینه ویزیت شکراله فرخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شکراله فرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شکراله فرخی کجا است؟
دکتر شکراله فرخی 1 مطب در مطب دکتر شکراله فرخی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شکراله فرخی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شکراله فرخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شکراله فرخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شکراله فرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شکراله فرخی متخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شکراله فرخی چه زمانی است؟
دکتر شکراله فرخی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شکراله فرخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شکراله فرخی چقدر است؟
تا کنون 28 نفر به دکتر شکراله فرخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شکراله فرخی 5 از 5 است.

درباره دکتر شکراله فرخی

دکتر شکراله فرخی dr shokrollah farrokhi از دکترهای متخصص تخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) بوشهر هستند. مطب دکتر شکراله فرخی در بوشهر خیابان سنگی درمانگاه محمد رسول الله طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شکراله فرخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09397167965 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شکراله فرخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شکراله فرخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شکراله فرخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شکراله فرخی تخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شکراله فرخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.