دکتر پروفسور شکراله فرخی

دکتر پروفسور شکراله فرخی

دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی)

استاد تمام و متخصص سیستم ایمنی - آسم و آلرژی
بوشهر

کد نظام پزشکی

92877
%95
پیشنهاد(از 38 کاربر)

درباره‌پزشک

 استادتمام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، عضو رسمی آکادمی آلرژی آمریکا و اروپا
آلرژی و ایمونولوژی بالینی

دکترای تخصصی ایمنی شناسی بالینی (MDPHD)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی)

اطلاعات مطب دکتر شکراله فرخی

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی درمانگاه محمد رسول الله طبقه دوم

تلفن:09397167965

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پروفسور شکراله فرخی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروفسور شکراله فرخی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 38 کاربر)

%95
36 کاربر از 38 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

نوشین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر عالی هستند.

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای سرفه بعد سرماخوردگی دخترم رفتم خوب بودند ولی هنوز نتیجه کامل نگرفتم باید دوباره مراجعه کنم.

محمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی

محمد مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی،با علم و تجربه کافی،،خوش برخورد.به شخصه در این چند سال نتایج خوبی گرفتم.

ساجده السادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پروفسور شکراله فرخی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروفسور شکراله فرخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروفسور شکراله فرخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروفسور شکراله فرخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروفسور شکراله فرخی چقدر است؟
هزینه ویزیت پروفسور شکراله فرخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروفسور شکراله فرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروفسور شکراله فرخی کجا است؟
دکتر پروفسور شکراله فرخی 1 مطب در مطب دکتر شکراله فرخی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پروفسور شکراله فرخی را ببینید.
+
آیا دکتر پروفسور شکراله فرخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروفسور شکراله فرخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروفسور شکراله فرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروفسور شکراله فرخی متخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروفسور شکراله فرخی چه زمانی است؟
دکتر پروفسور شکراله فرخی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پروفسور شکراله فرخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروفسور شکراله فرخی چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر پروفسور شکراله فرخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروفسور شکراله فرخی 5 از 5 است.

درباره دکتر پروفسور شکراله فرخیدکتر پروفسور شکراله فرخی dr shokrollah farrokhi از دکترهای متخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) بوشهر هستند. مطب دکتر پروفسور شکراله فرخی در بوشهر خیابان سنگی درمانگاه محمد رسول الله طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروفسور شکراله فرخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09397167965 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروفسور شکراله فرخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروفسور شکراله فرخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروفسور شکراله فرخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروفسور شکراله فرخی متخصص ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروفسور شکراله فرخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.