دکتر آرزو صفری فر

دکتر آرزو صفری فر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بوشهر

کد نظام پزشکی

77863
%85
پیشنهاد(از 53 کاربر)

درباره‌پزشک

در این مطب کولپوسکوپی، پلاسماتراپی، کربوکسی تراپی، لیزر RF و جراحی زیبایی زنان انجام میشود.

درمان زگیل تناسلی،HPV
مراقبت های ویژه بارداری-NST مانیتورینگ، مراقبت های ویژه یایسگی، پاپ اسمیر، جراحی ترمیمی زنان، درمان انواع بی اختیاری ادرار
همکاری با بیمارستان تامین اجتماعی و بیمارستان امیر المومنین

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر آرزو صفری فر

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی ساختمان پزشکان پارس طبقه دوم واحد 13

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرزو صفری فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرزو صفری فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 53 کاربر)

%85
45 کاربر از 53 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  41 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ایران دخت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با تجربه، تشخیص عالی، با حوصله، خوش برخورد و بارعلمی بالا

ایناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و‌ بسیار خوش برخورد.

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

مهسا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با حوصله توضيح ميدهند ولى پر از انرژى منفى، ايجاد ترس و … اصلا پيشنهاد نميكنم.

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب و با حوصله.....

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آرزو صفری فرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرزو صفری فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرزو صفری فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرزو صفری فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرزو صفری فر چقدر است؟
هزینه ویزیت آرزو صفری فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو صفری فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرزو صفری فر کجا است؟
دکتر آرزو صفری فر 1 مطب در مطب دکتر آرزو صفری فر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرزو صفری فر را ببینید.
+
آیا دکتر آرزو صفری فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو صفری فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرزو صفری فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرزو صفری فر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرزو صفری فر چه زمانی است؟
دکتر آرزو صفری فر از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو صفری فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرزو صفری فر چقدر است؟
تا کنون 53 نفر به دکتر آرزو صفری فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرزو صفری فر 5 از 5 است.

درباره دکتر آرزو صفری فردکتر آرزو صفری فر dr arezoo safarifar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بوشهر هستند. مطب دکتر آرزو صفری فر در بوشهر خیابان سنگی ساختمان پزشکان پارس طبقه دوم واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرزو صفری فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733531863,09336068513 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرزو صفری فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرزو صفری فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرزو صفری فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرزو صفری فر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرزو صفری فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.