دکتر محمد حسن قاصدزاده

دکتر محمد حسن قاصدزاده

تخصص جراحی عمومی

بوشهر

کد نظام پزشکی

57203
%99
پیشنهاد(از 185 کاربر)

درباره‌پزشک

تیرویید، گوارش، فتق، پستان
همکاری با بیمارستان های تامین اجتماعی(سلمان فارسی)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر محمد حسن قاصد زاده

آدرس:

بوشهر خیابان امام خمینی روبروی استانداری ساختمان پزشکان ابوالفضل طبقه دوم

تلفن:07733558863

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد حسن قاصدزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد حسن قاصدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 185 کاربر)

%99
183 کاربر از 185 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  76 نفر
 • 15-45 دقیقه
  64 نفر
 • 45-90 دقیقه
  23 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  22 نفر

نظرات

امین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب هستند.

انسیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با شخصیت مهربان دلسوز و بهترین جراح.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

صبور حرفه ای و خوش اخلاق هستند

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند.

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بااخلاق.با تخصص.مشکلم برطرف شد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد حسن قاصدزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حسن قاصدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حسن قاصدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسن قاصدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حسن قاصدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حسن قاصدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن قاصدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حسن قاصدزاده کجا است؟
دکتر محمد حسن قاصدزاده 1 مطب در مطب دکتر محمد حسن قاصد زاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد حسن قاصدزاده را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حسن قاصدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن قاصدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حسن قاصدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حسن قاصدزاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حسن قاصدزاده چه زمانی است؟
دکتر محمد حسن قاصدزاده از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن قاصدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حسن قاصدزاده چقدر است؟
تا کنون 185 نفر به دکتر محمد حسن قاصدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حسن قاصدزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد حسن قاصدزادهدکتر محمد حسن قاصدزاده dr mohammadhasan ghasedzadeh از دکترهای متخصص جراحی عمومی بوشهر هستند. مطب دکتر محمد حسن قاصدزاده در بوشهر خیابان امام خمینی روبروی استانداری ساختمان پزشکان ابوالفضل طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حسن قاصدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733558863 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حسن قاصدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حسن قاصدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حسن قاصدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حسن قاصدزاده متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حسن قاصدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.